Про перебіг щотижневих зустрічей обласного департаменту освіти

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома, що 09 квітня 2024 року в онлайн-режимі проведено традиційну зустріч з керівниками органів управління освітою рад територіальних громад, військових, військово-цивільних адміністрацій та відповідальними працівниками за даними напрямками.

До участі в заході долучилися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас, а також відповідальні особи відділу.

На онлайн-нараді було опрацьовано такі листи Міністерства освіти і науки України: від 29.03.2024 № 6/320-24 «Щодо приведення окремих назв закладів дошкільної освіти у відповідність до стандартів державної мови»; від 01.04.2024 № 6/329-24 «Рекомендації щодо організації освітнього процесу в змішаному форматі за результатами реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».