До уваги платників екологічного податку та рентної плати!

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, якщо платник екологічного податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку відповідно до п.250.9 Розділу VIII ПКУ. В іншому разі платник податку зобов’язаний подавати податкові декларації відповідно до цієї статті.

Звертаємо увагу, що Міністерством фінансів України внесено зміни до форм декларації екологічного податку (Наказ Мінфіну від 07.09.2023 №488), декларації з рентної плати (Наказ Мінфіну від 07.09.2023 №487), в частині  виключення  рядків щодо визначення та порядку обчислення сум пені.

Корисні посилання: