22 лютого у форматі онлайн відбулася низка обласних заходів

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома.

22 лютого 2024 року відбулися онлайн-заходи: семінар з актуальних питань діяльності державних органів в умовах воєнного стану, засідання координаційного центру при Криворізькій сільській військовій адміністрації та круглий стіл «На захисті рідної мови» до Міжнародного дня рідної мови.

До участі в заходах долучилися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу – Тетяна Стащенко, фахівець відділу – Ольга Швець.

Під час онлайн-зустрічей з представниками громад Донецької області обговорено ряд важливих питань, зокрема: запровадження системного інформування населення з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі, сексуальним домаганням та сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом; кібербезпека в цифровому освітньому середовищі; формування мережі академічних ліцеїв та інші.