Відбулися онлайн-змагання до Дня рідної мови

21 лютого поточного року, з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, у форматі онлайн проведено змагання серед команд Донецької області.

Захід організовано Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Участь у конкурсі взяла команда Криворізької громади «Нове покоління», до складу якої ввійшла активна молодь – працівники гуманітарного відділу та закладів освіти Криворізької сільської ради.

Змагання проходили у вигляді вікторини за окремими тематичними блоками на перевірку знань української мови за допомогою платформи Kahoot.

Дякуємо організаторам за нові знання, цікаві завдання та приємно проведений час!