Відбувся інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

13 лютого 2024 року провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області Ганною Кущ у форматі онлайн було проведено інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки, мінної безпеки, алгоритму дій у разі сигналу «Повітряна тривога».

Під час заходу фахівчиня наголосила на дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки, нагадала присутнім про правила користування вогнегасниками, дій під час евакуації у разі виникнення пожежі та дій за сигналом оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

Також учасники зустрічі обговорили окремі питання протимінної безпеки, дізналися про вибухонебезпечні предмети та розглянули алгоритм дій у разі їх виявлення.

До участі в онлайн-заході долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, працівники навчальних закладів та здобувачі освіти громади.