4 лютого відзначався Всесвітній день боротьби проти раку

  • 16

 

 

Це міжнародна ініціатива, яка спрямована на підвищення уваги до проблем раку та мобілізацію зусиль у глобальній боротьбі з цією хворобою.

Всесвітній день боротьби проти раку був проголошений 4 лютого 2005 року Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Щороку у світі виявляється 12млн. осіб, які вперше захворіли на рак. Близько 7млн. помирають від хвороби.   

Відомо,що виникнення ракових захворювань можна було б запобігти , орієнтуючись і дотримуючи елементарні норми здорової поведінки таких як: боротьба з курінням, збільшення фізичної активності, дотримування збалансованого харчування, своєчасна вакцинація проти вірусів, утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії, проходження  регулярних медичних оглядів.

Сьогодні ми маємо шанс висловити підтримку всім, кого змінила ця хвороба. І віримо в те, що наші спільні зусилля допоможуть знайти ліки і попередити рак у майбутньому.

Нехай цей день буде нагадуванням про нашу силу, день коли ми об’єднуємо зусилля та стаємо єдиною командою у боротьбі проти раку. Разом ми можемо зробити значущий внесок у покращення стану здоров’я нашого світу.