У січні проведено нараду з питань діяльності бібліотек Донеччини

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що у січні 2023 року за ініціативи управління культури і туризму облдержадміністрації проведено робочу нараду за темою «Актуальні питання організації діяльності бібліотечних закладів».

Спікерами онлайн-заходу виступили фахівці комунального закладу культури «Донецька обласна бібліотека для дітей».

До участі в нараді долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та бібліотекарі навчальних і культурних закладів громади.

Під час повномасштабного вторгнення бібліотеки області довели, що можуть працювати як заклади відкриті і доступні для всіх, як центри громад, як території єдності.

Нагадуємо, що зараз у Донецькій області працюють та надають бібліотечні послуги 69 закладів у 25 громадах на базі гуманітарних хабів, центрів, штабів територіальних громад, які діють на території інших областей, відкрито 26 книжкових поличок.

Тож розуміємо, що нація яка читає, перемагає ту, яка дивиться телевізор!