У минулому році до податкової Донеччини надійшло 79 запитів на отримання публічної інформації

Публічний доступ до податкових даних є ключовим елементом прозорості та відповідальності в управлінні фінансами. Така доступність дозволяє громаді та підприємствам знаходити необхідну інформацію для власної діяльності і планування, підвищує довіру до державних органів та сприяє розвитку ділової активності в країні.

Так, протягом 2023 року до податкової служби Донеччини надійшло 79 запитів на отримання публічної інформації. З них:

67 запитів надійшло від фізичних осіб (85% від загальної кількості запитів); 8 запитів – від юридичних осіб (10% від загалу)  та 4 запити – від медіа (5%).

Запитувачів цікавила інформація про роботу Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних, реквізити для сплати податків і зборів, надання копій документів та податкової звітності, середньооблікова кількість штатних працівників за минулі роки, режим роботи Головного управління ДПС у Донецькій області тощо.

Усі 79 запитів на отримання публічної інформації за результатами розгляду задоволено повністю.

Нагадуємо, для покращення інформаційного обміну з платниками податків при Головному управлінні ДПС у Донецькій області працює електронна поштова скринька dn.publicinfo@tax.gov.ua.

Корисні посилання: