Місцеві кошики громад Донеччини отримали більше 10 млрд гривень

Місцеві бюджети є ключовим елементом фінансування розвитку громад та забезпечення їхніх потреб. Вони фінансують місцеві ініціативи, від освіти і охорони здоров’я до інфраструктурних проектів.

Так, на Донеччині за 11 місяців поточного року до місцевих бюджетів надійшло 10,4 млрд грн податків.

Сплата місцевих податків важлива, оскільки вона дозволяє громадам активно брати участь у власному розвитку та забезпечує сталість фінансування на рівні, що найбільше враховує конкретні потреби та пріоритети місцевого населення.

У цьому році лідером за обсягом податків залишається ПДФО, надходження якого складають 87 відсотків від загальної структури місцевих кошиків. У січні-листопаді 2023 року податку на доходи фізичних осіб надійшло 9 млрд гривень.

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна