Кінець осені видався насиченим на різноманітні обласні заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що наприкінці листопада поточного року відбулися такі заходи: година обговорення нормативних документів у сфері освіти, робоча онлайн-нарада з питань реалізації проєктів, тренінг «Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми».

28 листопада під час години обговорення нормативних документів учасники зустрічі розглянули питання: функціонування на території області, підконтрольній українській владі, приватних установ, які надають послуги дітям у сфері освіти; щодо звіту про продовження навчання для здобуття повної загальної середньої освіти випускниками 9-х класів закладів загальноосвітніх навчальних закладів у 2023/2024 навчальному році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 12.02.2007 № 119.

29 листопада у режимі онлайн за ініціативи відділу супроводження проєктів управління інвестиційної політики департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації керівники військових адміністрацій та відповідальні особи підрозділів обговорили стан справ за напрямом надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення.

Протягом 28-29 листопада у місті Дніпрі проходив навчальний тренінг з теми реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми. Офлайн-захід передбачав вивчення питань: торгівля людьми – міфи, стереотипи та факти, конфронтація; масштаби торгівлі людьми; тенденції у сфері торгівлі людьми; торгівля людьми: причини та наслідки та ін. Дводенна зустріч представників громад області пройшла у формі активної групової роботи.

Учасниками вищевказаних заходів стали представники військової адміністрації, гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, а також керівники та педагоги навчальних закладів громади.