Представники Криворізької ТГ – учасники низки заходів 23 листопада

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

23 листопада 2023 року в онлайновому режимі проведено ряд таких обласних заходів: семінар з представниками військових адміністрацій населених пунктів з актуальних питань діяльності державних органів в умовах воєнного стану, розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та семінар-нарада з керівниками органів управління фізичною культурою та спортом виконавчих органів рад територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій, військових адміністрацій, а також засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

До участі у вказаних онлайн-нарадах долучилися начальник Криворізької сільської військової адміністрації Анна Черкашина, заступник начальника військової адміністрації Елла Гайдар, начальник відділу з питань соціального захисту населення Криворізької сільської ради Римма Шавайда, начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та відповідальні за окремі напрями роботи особи структурних підрозділів ВА.

Серед важливих питань, які обговорили під час заходів, - застосування норм бюджетного законодавства, видача посвідчень ветеранам війни, запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, формування проєкту календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецької області на 2024 рік, підтримка внутрішньо переміщених мешканців регіону.

Крім того, учасники онлайн-зустрічей розглянули низку питань, зокрема проведення з 25 листопада по 10 грудня щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», робота з ветеранами та їх сім’ями в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» та обговорили проблемні питання, напрацювали пропозиції і визначили напрямки подальшої співпраці.