Участь представників Криворізької ТГ у черговій обласній годині обговорення

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 07 листопада поточного року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації в режимі онлайн відбулася година обговорення нормативних документів у сфері освіти.

На початку заходу відповідальними особами обласної структури до відома учасників було доведено інформацію з різних актуальних питань, зокрема забезпечення педагогічних працівників та здобувачів освіти комп’ютерним обладнанням для дистанційного навчання, використання державної освітньої субвенції та ін.

Цього тижня онлайн-зустріч передбачала обговорення листа Міністерства освіти і науки України від 03.11.2023 № 1/17310-23 «Щодо окремих питань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану»; ведення документації з охорони праці в умовах воєнного стану.

Участь у нараді взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас і фахівець відділу Наталя Верем’єва.