Відбулась низка робочих нарад з актуальних питань діяльності виконавчих органів рад територіальних громад

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 20 жовтня поточного року в онлайн-форматі відбулися заходи за участю начальників військових адміністрацій населених пунктів, заступників голів, які опікуються соціально-гуманітарними питаннями, та керівників органів управління освітою.

Нарада під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ була присвячена темі «Підсумки участі випускників закладів загальної середньої освіти області в національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2023 році». Учасники обговорили результати НМТ у 2023 році, досвід роботи над усуненням виявлених недоліків та заходів, які вживаються для організації участі випускників у НМТ-2024.

Порядок денний семінар-наради щодо впровадження норм ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» передбачав розгляд основних вимог до ДБН та інженерних мереж в захисних спорудах ЦЗ, Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки».

Участь в заходах взяли начальник Криворізької сільської військової адміністрації – Анна Черкашина, заступник начальника військової адміністрації – Елла Гайдар, начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас, фахівці відділу – Микола Шаповалов і Наталя Верем’єва.