У Криворізькій ТГ проведено низку заходів до Дня боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. Верховна Рада України 20 вересня 2011 року ухвалила Закон України «Про протидію торгівлі людьми».

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в закладах освіти громади відбулися різноманітні тематичні заходи: бесіди-практикуми, години спілкування, тренінгові заняття, акція «Долоньки дружньої підтримки» «ПротиДій торгівлі людьми», розміщено відповідні інформаційно-просвітницькі матеріали на сторінках у соціальних мережах.

Заходи мали за мету виявити рівень інформованості здобувачів освіти  щодо проблеми торгівлі людьми, з’ясувати причини злочинних дій, закріпити знання і сформувати навички безпечної поведінки в кризових умовах.

Діти отримали можливість ознайомитися із формами торгівлі людьми, з правовими нормами українського та європейського законодавства, обговорили проблемні ситуації за даною темою, сформували чітке уявлення про засоби протидії.

Ми – проти ТОРГІВЛІ людьми! Пам’ятайте, ваша безпека – понад усе!