Відбулася онлайн-консультація у рамках проєкту «1325: від теорії до аудиту безпеки території»

«Аудит безпеки території – це просто», – сказала експертка проєкту «1325: від теорії до аудиту безпеки території» Анастасія Ненька і довела це на консультативній зустрічі з робочою групою Криворізької громади.

16 жовтня на платформі Google Meet пройшла спільна зустріч, на якій члени робочої групи з розробки та проведення аудиту безпеки територій Криворізької сільської ради отримали прості та зрозумілі інструменти для проведення свого першого аудиту, щоб зробити громадський простір більш безпечним.

Проєкт реалізується громадською організацією СМАРТА, Коаліцією 1325 Донеччина і Донецька обласна державна адміністрація завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки. Мир. Безпека: створюємо місцеві рішення разом», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Аудит безпеки – це гарний спосіб об’єднатися навколо важливої і зрозумілої кожній людині цілі. Зробимо свої громади більш безпечними та комфортними! Підвищуємо безпеку громади для всіх та, особливо, для жінок і дівчат!