Виїзна акція «Разом знайдемо роботу»

  • 84

29 вересня в рамках проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» фахівцями центру зайнятості проведена виїзна акція «Разом знайдемо роботу» в Гуманітарному штабі Добропільської територіальної громади.

18 внутрішньо переміщених осіб були проінформовані про актуальні вакансії на ринку праці громади і пропозиції роботи з наданням житла в іншій місцевості, можливість підбору роботи в будь якому куточку країни на Єдиному порталі вакансій. Фахівці центру зайнятості надали інформацію щодо професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, поінформували про можливість здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації осіб з числа переселенців за допомогою ваучера.

Учасники виїзного заходу отримали консультації щодо можливості реєстрації в центрі зайнятості, в тому числі і за допомогою мобільного додатку ДІЯ, веб порталу ДІЯ і через подання заяв на Електронному кабінеті шукача роботи, отримання матеріального забезпечення. Внутрішньо переміщеним особам надали рекомендації щодо написання резюме, проходження співбесіди у роботодавця та інші профорієнтаційні послуги.

         Також, відвідувачі дізнались про активні програми зайнятості, які націлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб та сприяють їх оперативному працевлаштуванню. Це, зокрема, можливість відкрити власний бізнес за допомогою мікрогранту за програмою «Власна справа».

Особам були наданні рекомендації щодо можливості тимчасового працевлаштування, а саме участі у суспільно – корисних роботах або у громадських оплачуваних роботах.

Зараз країна переживає тяжкі часи, всі ми чекаємо Перемогу, а наближає її кожен, коли робить те, що може, там де він є!