Представниця Криворізької ТГ долучилася до молодіжного ідеятону “SOLVE_IT”

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 14-15 вересня 2023 року в м. Дніпро відбувся молодіжний ідеятон #SOLVE_IT.

Подія об’єднала 50 вмотивованих молодіжних лідерів з партнерських областей України, які прагнуть розвивати свій потенціал та долучатися до відбудови громад.

Основна мета ідеятону пов’язана з розвитком навичок самозарадності різних верств молоді (зокрема молодих жінок, ВПО, молодих людей з інвалідністю та молодих ветеранів) і сприянням участі молоді у плануванні відновлення та безпосередньо в процесах відновлення в своїх громадах.

Формат події передбачав надання експертної допомоги молодіжним командам у напрацюванні ідей та їх оформленні у вигляді проєктних ініціатив, які згодом можуть отримати фінансову підтримку від ПРООН на конкурсній основі.

Учасницею заходу стала фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Ольга Швець.

Активна молодь з різних куточків України вразила організаторів своїми інноваційними ідеями.

Ось декілька ключових пріоритетів, навколо яких учасники та учасниці напрацьовували свої ідеї:

• самозарадність різних верств молоді, зокрема молодих жінок, ВПО, молодих людей з інвалідністю та молодих ветеранів;
  • активна участь молоді у плануванні відновлення та безпосереднє залучення молоді до відбудови в своїх громадах;
  • подолання барʼєрів, що ускладнюють залучення молоді до цих процесів.

Дану ініціативу організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNDP_Ukraine

#youth