Відбулась нарада з питань обговорення нормативних документів у сфері освіти

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.
26 вересня 2023 року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації в режимі онлайн відбулася година обговорення нормативних документів у сфері освіти.
Спікеркою заходу виступила Міра Меломедова, начальниця відділу нормативності та якості дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Донецької ОДА.
Участь в онлайн-нараді взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас та фахівець відділу –
Наталя Верем’єва.
Учасникам заходу було запропоновано до обговорення лист Міністерства освіти і науки України від 21.08.2023 № 1/12490-23 «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році», надано відповідні методичні рекомендації, а також розглянуто інші нагальні питання.