Відбулася нарада з актуальних питань діяльності освітніх консультаційних пунктів

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

З метою охоплення освітніми послугами дітей, що залишаються на території громад можливих бойових дій, за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації 12 вересня 2023 року на платформі Google Meet відбулось обговорення питання щодо можливості відкриття та функціонування освітніх консультаційних пунктів на території низки громад області, в тому числі Криворізької ТГ.

Захід було проведено за участю керівників органів управління освітою рад територіальних громад, військових адміністрацій та відповідальних осіб.

Участь в онлайн-зустрічі взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та директор Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Наталя Брильова.

Нагадуємо, що 6 січня 2023 року на базі вищезазначеного навчального закладу розпочав свою роботу «Освітній консультаційний пункт». Всі бажаючі можуть звернутися для отримання допомоги у сфері освіти.