08 вересня відбувся обласний форум «Pro sport»

З метою визначення актуального стану та перспектив розвитку фізичної культури і спорту в регіоні, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні 08 вересня поточного року під час прямої трансляції на сторінці Facebook відбулося засідання форуму «Pro sport».

Організаторами заходу виступили облдержадміністрація, обласна військова адміністрація, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спікерами форуму стали начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Ігор Анушкевич, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, директор Донецького регіонального центру спортивної медицини Антон Діденко.

До перегляду роботи форуму доєдналися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та фахівець відділу Ольга Швець.

Під час заходу були розглянуті питання актуального стану фізичної культури і спорту в регіоні, системи підготовки кадрів у спортивній сфері, тенденції розвитку масового спорту, перспективи атлетів Донеччини на Олімпійських іграх 2024 року, сучасні підходи в спортивній медицині.

Також глядачі трансляції мали можливість в чаті задати спікерам нагальні питання щодо розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області та почути, чим живе спортивна Донеччина зараз.