Представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради взяли участь в обласному семінарі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

07 вересня поточного року у режимі онлайн відбувся семінар з представниками військових адміністрацій населених пунктів Донецької області з актуальних питань діяльності в умовах воєнного стану.

Спікерами заходу виступили керівники та спеціалісти структурних підрозділів облдержадміністрації.

Участь в онлайн-семінарі взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас, фахівець відділу Ольга Швець та відповідальні особи за окремі напрями закладів освіти громади.

Під час заходу було розглянуто різні питання, зокрема сфери освіти і науки.

Олена Василенко, начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, презентувала концептуальні засади формування національно-патріотичного виховання, які стануть в нагоді відповідальним особам органів управління освітою та педагогам навчальних закладів під час підготовки і проведення відповідних заходів.