Для школярів громади пролунав перший дзвоник

У закладах освіти Криворізької сільської територіальної громади відбулись урочисті лінійки з нагоди Дня знань.

Цьогоріч святкові заходи у школах проводились у форматі онлайн через безпекову ситуацію в області.

Звертаючись до учнів, очільниця громади Анна ЧЕРКАШИНА побажала, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення, радість успіхів і звершень у навчальному процесі. Також під час урочистостей начальниця гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас подякувала педагогам за їх плідну працю, завдяки якій вихованці шкіл показують високі результати у навчанні.

Свято Першого дзвоника особливо хвилююче для першокласників та випускників. Першачки несміливо переступають поріг навчальних закладів, тримаючи за руки батьків, а для багатьох випускників 9-х та 11-х класів 1 вересня у стінах рідної школи проходить уже востаннє.

З Днем знань, любі діти, вчителі та батьки! Хай навіть під час війни ви не втрачаєте віру у світле майбутнє! Попереду новий навчальний рік, який стане для вас важливим, тож нехай він буде легким і під мирним небом!