Відбувся обласний вебінар з питань безбар'єрності

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

31 серпня 2023 року у режимі онлайн управлінням культури і туризму облдержадміністрації проведено вебінар щодо політики безбар’єрності та недискримінації, важливості створення безбар’єрного середовища.

Захід було присвячено темі «Стратегія безбар’єрності та Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю: правова основа для забезпечення повноти реалізації прав».

Спікером онлайн-зустрічі виступив Олег Лепетюк, голова Громадської організації «Харківська асоціація незрячих юристів».

До участі у вебінарі долучилися відповідальні особи гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: головний спеціаліст – Тетяна Стащенко, фахівці – Микола Шаповалов та Ольга Швець.

Учасникам заходу надано теоретичні і практичні навички, рекомендації з питань реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.