Педагоги Криворізької ТГ взяли участь у Всеукраїнському семінарі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

19-20 серпня 2023 року відбувся Всеукраїнський очно-дистанційний семінар-практикум «Skills camp” для вчителів фізичної культури, в якому взяли участь учителі, які викладають у школах Криворізької громади: Брильов Олександр Анатолійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Крамарєв Віктор Григорович (ОЗО "Добропільський ліцей").

Організатори заходу: Федерація гандболу України, Фонд Катерини Білоруської та Державна установа «Інститут модернізації змісту освіти» ГО “Ukraine Active”.

Захід присвячений старту учнівської ліги «Здорова Україна». Учасники семінару-практикуму зустрілися з учителями-амбасадорами, ідейними натхненниками програми учнівської ліги «Здорова Україна», побачили зіркові майстер-класи з деяких видів спорту, Cheer fest з чирлідингу, отримали можливість зануритися в атмосферу сучасного бачення фізичного виховання.