Представники Криворізької ТГ долучилися до участі у Всеукраїнському форумі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.
18 серпня 2023 року у м. Луцьку у змішаному форматі відбувся форум «Культурне відновлення: регіональний вимір».
Захід проходив у рамках проєкту мережі захисту національних інтересів АНТС «Відновлюємо Україну разом», який реалізується за
підтримки Європейського Союзу і має на меті налагодження ефективних процесів взаємодії між усіма ключовими агентами відновлення України: органами державної та місцевої влади, міжнародними донорами та партнерами, експертними та професійними спільнотами, представниками громадянського суспільства.
Участь у форумі взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку сфери
культури в громаді.
Під час обговорення учасники заходу напрацювали шляхи відновлення сфери культури у повоєнний період, рекомендації щодо державної політики та удосконалення механізму фінансування культури та мистецтва на місцевому рівні на основі аналітичного звіту «Стан фінансування культури та мистецтва з місцевих бюджетів: основні тенденції», а також ознайомилися з кращими практиками ефективного публічно-приватного партнерства в сфері розвитку культури на місцевому рівні.