Представники Криворізької ТГ взяли участь в обласному онлайн-тренінгу

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 16 серпня 2023 року відбувся онлайн-тренінг «Самоорганізація
ефективної роботи громади в напрямку збереження культурного спадку».
Спікеркою заходу виступила Лариса Лимаренко, завідувачка відділу краєзнавства і туризму Донецького обласного навчально-методичного центру культури.
До участі в онлайн-зустрічі долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: начальник відділу – Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу – Тетяна Стащенко.
Під час заходу учасники отримали інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку та пропрацювали правила заповнення
облікової картки елементів нематеріальної культурної спадщини.
Також організатори тренінгу акцентували увагу на тому, що взаємне розуміння нематеріальної культурної спадщини різних громад допомагає в проведенні міжкультурного діалогу і виховує взаємну повагу до інших способів життя.