Бібліотекарі Криворізької ТГ долучилися до участі в обласній онлайн-зустрічі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.
10 серпня поточного року в онлайн форматі відбулась чергова зустріч у speaker-club «Говоримо про…» за участю бібліотечних працівників територіальних громад Донеччини.
Захід було присвячено темі «Українська державність у ХХ столітті: від Української Народної Республіки до України».
Спікером онлайн-зустрічі виступив Іван Хома, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії, музеєзнавства та культурної  спадщини  Національного університету «Львівська політехніка», лауреат Премії імені Героя України Степана Бандери у номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність».
Участь у заході взяли бібліотекарі Криворізької сільської громади, а також представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку бібліотек.