Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласній нараді

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 10 серпня 2023 року під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима ФІЛАШКІНА відбулася онлайн-нарада.
Захід було проведено з метою інформаційної підтримки, налагодження комунікації з військовими адміністраціями населених пунктів та органами місцевого самоврядування Донецької області, зокрема з питань реалізації положень Закону України «Про фізичну культуру і спорт».
Участь у нараді взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко.
Під час обговорення заходів порядку денного наради, доповідей відповідальних осіб з фізичної культури та спорту в Донецькій області, було неодноразово відмічено плідну і якісну роботу Криворізької СВА із зазначених питань.