Представники Криворізької ТГ доєдналися до реалізації проєкту «1325: від теорії до аудиту території»

  • 119

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 27-28 липня 2023 року у м. Київ відбувся дводенний тренінг в рамках спільного проєкту «1325: від теорії до аудиту території» громадської організації «СМАРТА» у співпраці з Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військовою адміністрацією і Коаліцією 1325 Донеччина за підтримки Українського Жіночого Фонду і Уряду Канади.             

Для реалізації проєкту обрано 10 цільових військових адміністрацій Донецької області, в числі яких Криворізька сільська.

Участь у навчанні взяли представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та закладів Криворізької громади.

Захід відкрила Юлія КОСТЮНІНА, заступниця голови Донецької облдержадміністрації, яка звернулася до учасниць та учасників з вітальним словом, підкреслила важливість ініціативи проведення аудитів безпеки територій та налаштувала на подальшу роботу. Також до участі долучилися представники та представниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Різний досвід життя жінок впливає на гендерну дискримінацію і зловживання в публічних та приватних місцях, виключення з політичного та громадського життя, а також обмежений доступ до основних послуг та інфраструктури.

Саме ці питання і є основою аудиту безпеки територій.

Під час сесій було розглянуто історію виникнення аудиту безпеки території, перші аудити в Україні, методологію складання контрольного списку питань, розробку питань для аудиту територій.