У Криворізькій ТГ працюють літні школи

У Криворізькій громаді під час літніх канікул з метою надолуження проблемних моментів, які виникли під час дистанційного навчання, у всіх 3-х закладах освіти громади відкрилися «літні школи».
Для зручності були складені графіки робіт закладів та педагогів. Літні школи дозволили розширити світогляд дітей, поповнити освітні  втрати  додатковими знаннями, поєднавши при цьому літній відпочинок з активними цікавими заняттями.
Добре організована робота дала свої наслідки – до «літніх шкіл» звернулося більше 250 осіб, які плідно займалися протягом червня. Після нетривалої перерви в липні, у серпні місяці на базі цих «літніх шкіл» буде запропоновано спланувати майбутні школи першокласників з метою їхньої підготовки до вступу до школи.
Навчання в «літніх школах» продемонструвало зацікавленість як дітей, так і батьків, і виявили неабиякі позитивні успіхи у здобувачів освіти.