Багатодітні сім’ї Криворізької громади отримали павербанки

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що у липні 2023 року від ГО «Відповідальні громадяни» у співпраці з ГО «World Vision International Ukraine» до громади надійшла благодійна допомога для багатодітних родин у вигляді павербанків.

Отримання портативних зарядних пристроїв стало можливим завдяки співпраці Криворізької сільської військової адміністрації з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

25 павербанків отримали багатодітні сім’ї, які проживають у межах територіальної громади та потребують особливої уваги і підтримки.

Діти та батьки дуже вдячні організаторам акції та представникам обласного управління. Висловлюємо подяку за надану гуманітарну допомогу та співпрацю!