Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у Криворізькій сільській територіальній громаді

  • 187

Фото без опису

Криворізька сільська військова адміністрація Покровського району Донецької області  повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах громади, а саме:

- село Криворіжжя: вул. Маяковського – вул. Річкова;

- село Завидо – Кудашеве: вул. Матросова – вул. Солов’їна,

                                              вул. Гутника – вул. Квітуча;

- село Гуліве: вул. Пункінська – вул. Затишна;

- село Кам’янка: вул. Астахова – вул. Лісова;

- село Василівка: вул. Чкалова  - вул.   Сонячна.   

Організатор громадського обговорення є Криворізька сільська військова адміністрація.

Громадське обговорення проводиться Криворізькою сільською військовою адміністрацією відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел.: 0991868245

Поштова адреса: 85030, вул. Центральна, 103, с. Криворіжжя

Електронна адреса:   krv.va@dn.gov.ua 

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальним за проведення громадського обговорення є Павло АСТАХОВ заступник голови комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.