Участь гуманітарного відділу в онлайн-тренінгу

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

29 червня 2023 року у форматі відеоконференції на платформі MEET відбувся онлайн-тренінг «Комплексна медична допомога постраждалим від ґендерно зумовленого насильства, в тому числі сексуального насильства під час війни в Україні».

Захід пройшов у рамках проєкту з відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу на базі КНП «Міська клінічна лікарня м. Слов’янськ», особливість якого – надання безкоштовної спеціалізованої медико-психологічної допомоги постраждалим від ґендерно зумовленого насильства.

Спікеркою онлайн-зустрічі стала Людмила Іванова, викладачка Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат психологічних наук (Doctor of Philosophy), розробниця тренінгових програм та програм психологічного супроводу.

Участь у тренінгу взяла головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Тетяна Стащенко.

Програма заходу включала такі тематичні блоки:

• психосоціальні аспекти ґендерно зумовленого насильства;
  • система перенаправлення для надання комплексної допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства;
  • правові аспекти ґендерно зумовленого насильства;
  • медична допомога у випадку ґендерно зумовленого насильства: діагностика, лікування, профілактичні заходи.