Участь в онлайн-лекції з нагоди відзначення Дня Конституції України

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 27 червня 2023 року з нагоди відзначення Дня Конституції України на платформі Zoom у форматі онлайн відбулася лекція «Традиції українського конституціоналізму».

Захід було проведено в рамках онлайн-проєкту «Єдина Україна» Міністерством молоді та спорту України спільно з Українським інститутом національної пам’яті.

До участі в онлайн-лекції долучилися здобувачі освіти, педагоги та представники Криворізької сільської громади.

Спікерка заходу Марія Тахтаулова, кандидатка історичних наук, начальниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам’яті розповіла слухачам про історію ухвалення та введення в дію Конституції України як основоположного документу для здорового й успішного функціонування держави, гаранта прав і свобод людини.