Представниці Криворізької ТГ пройшли навчання з питань протидії торгівлі людьми

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що протягом 22-23 червня поточного року за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, за участі Лілії ЗОЛКІНОЇ, проходив дводенний тренінг «Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми» у м. Дніпро.

Захід проводився у межах проєкту «Комплексне реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, а також тих, чиї права були порушені внаслідок війни, у Донецькій області», який реалізовується громадською організацією «Альянс за громадянські права» за сприяння Донецької облдержадміністрації, за підтримки МОМ та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Міністерств закордонних справ Норвегії.

До участі у тренінгу долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: начальник відділу Лариса Грибаускас та головний спеціаліст Тетяна Стащенко.

Під час навчання було розглянуто низку питань, зокрема:

- торгівля людьми: групи ризику, стадії торгівлі людьми, основні ознаки торгівлі людьми;

- нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми: міжнародне
та національне законодавство;

- відмінності торгівлі людьми від інших форм порушення прав людини: порушення трудового законодавства, погані умови праці, нелегальне працевлаштування;

- виявлення та ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Прямі і непрямі індикатори ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми;

- національний механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми. Презентація повноважень суб’єктів взаємодії;

- розробка алгоритму дій при виявленні та ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми та ін.