Випускники 11-х класів Криворізької громади попрощалися зі школою

Ось і настав цей незвичайний день, день святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Тому що це день розставання зі школою, рідними затишними стінами, такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які стільки душі, серця та знань вклали в кожного зі своїх випускників. Залишилися позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила,
але боляче лишати рідні місця, де пролетіло 11 неповторних років.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє,
що 15 червня 2023 року у закладах загальної середньої освіти відбулися святкові церемонії вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам.

Дорогі юнаки та дівчата! Нехай спогади про рідну школу світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не помилитися.
Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя. Щасливої дороги, наші випускники!