Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує,
що 15 червня поточного року на платформі
Zoom у форматі онлайн відбувся круглий стіл «Агросфера: синергія бізнесу й освіти для розвитку трудового потенціалу аграрного сектору».

Організаторами заходу виступили громадська організація «СвітОсвіт» та проєкт USAID «Економічна підтримка України».

До участі у круглому столі долучилися керівники закладів освіти Криворізької громади, а також представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.

Під час онлайн-заходу учасники обговорили шляхи організації співпраці бізнесу, громади й освітян для підтримки викладання курсу «Агросфера», розглянули успішні кейси впровадження зазначеного курсу та дізналися
про створення оптимальних умов для його впровадження в умовах війни, а також обмінялися думками й ідеями щодо можливих способів масштабування курсу «Агросфера» у рамках шкільної аграрної освіти.