У Криворізькій громаді учні відзначили закінчення дев’ятого класу

14 червня 2023 року у закладах загальної середньої освіти Криворізької сільської громади для учнів 9-х класів у змішаному форматі відбувся випускний вечір.

Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти – це символ подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до старшої школи, а для 9-класників цей день особливо радісний і пам’ятний.

З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директорів шкіл та класних керівників.

Любі дев’ятикласники, бажаємо кожному з вас цілеспрямованості, завзятості, працьовитості, оптимізму. Адже ці якості допоможуть вам подолати всі труднощі і знайти себе в житті, стати тим, ким ви мрієте бути. Бажаємо нам всім мирного неба, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні! Зі святом!