Бібліотекарі Криворізької ТГ долучилися до участі у Всеукраїнській онлайн-школі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє,
що 06 червня поточного року на платформі
Zoom відбулася навчальна сесія в рамках Всеукраїнської онлайн-школи «Бібліотеки. Діти. Громади» для бібліотекарів громад Донецької області.

Захід проведено за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей.

Участь в онлайн-навчанні взяли бібліотекарі Криворізької громади, а також представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями бібліотечної справи.

В межах школи учасники – бібліотечні працівники територіальних громад Донеччини, які надають бібліотечно-інформаційні послуги дітям, мали можливість поставити питання фахівцям Національної бібліотеки України для дітей та отримати практичні рекомендації щодо здійснення обслуговування користувачів різних вікових категорій.