З 22 травня до 4 червня оголошено набір на 23 вакантні посади в поліції Донеччини!!!

  • 78

Фото без опису

 

Кандидати, які мають вищу освіту можуть реєструватись на посаду дільничного офіцера поліції. Особи з вищою освітою за спеціальністю «Правознавство», «Право» та «Правоохорона дільність» можуть проходити конкурс на посаду дізнавач.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту, можуть проходити відбір на посади помічника оперуповноваженого та помічника слідчого.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 18 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 20 500 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно чинного законодавства;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «ГУНП в Донецькій області», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.