Участь гуманітарного відділу в онлайн-зустрічі

24 травня, у режимі онлайн відбулася робоча зустріч щодо реалізації державної субвенції на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у Донецькій області.

Захід було проведено за участі Юлії КОСТЮНІНОЇ, заступниці голови обласної державної адміністрації, під головуванням Лілії Золкіної, начальниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Участь у зустрічі взяла начальниця гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас.

Учасники – представники низки громад Донеччини доповіли про плани та перспективи діяльності притулків, денних центрів, спеціалізованих служб соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.