Участь гуманітарного відділу у семінарі «Грантові можливості травня. Інструменти і можливості»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що сьогодні, 10 травня, у дистанційному форматі, на платформі «Zoom». відбувся семінар «Грантові можливості травня. Інструменти і можливості».

Спікеркою заходу виступила Валентина Лимаренко, завідувачка відділу краєзнавства та туризму комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури».

Онлайн-семінар було проведено за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової (державної) адміністрації та обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Участь у заході взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку культури і туризму громади.

Учасники семінару отримали інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку, ознайомилися з новою добіркою грантових можливостей травня 2023 року, а також розглянули особливості підготовки проєкту та подання грантової заявки.