Відбулося покладання квітів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Травневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни. Для кожного українця згадки про 1939 – 1945 роки є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яка не мала би власної історії про ту війну.
Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 8 травня 2023 року з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) відбулося покладання квітів до Стели загиблим воїнам у роки Другої світової війни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна.
Cвята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
Пам’ятаємо! Перемагаємо!