Участь гуманітарного відділу в онлайн-консультаціі з питань розробки і запровадження механізму використання інструментів електронної демократії у молодіжній політиці

5 травня, за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, відбулась онлайн-консультація з питань розробки і запровадження механізму використання інструментів електронної демократії у молодіжній політиці.

Спікером заходу виступив Микола Кобиця, голова ГО «Конгрес молодіжних рад України. Офіційно», член Молодіжної Ради при Президентові України.

Участь в онлайн-консультації взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку молодіжної політики у громаді.

Під час заходу учасники обговорили механізми запровадження організації та проведення онлайн-виборів до учнівських, студентських самоврядувань, молодіжних рад місцевого й обласного рівнів.