Участь у Відкритому дистанційному фестивалі-конкурсі традиційної народної культури “Кроковеє коло”

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради пропонує  взяти участь у Відкритому дистанційному фестивалі-конкурсі традиційної народної культури “Кроковеє коло” для дітей та молоді, який проводиться  комунальним закладом «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» міста Харкова, Громадською організацією «Спілка етнологів і фольклористів міста Харкова»

Програма включає:

– Учнівську науково-практичну конференцію „Етнологія і фольклористика”;

– Конкурс „Виконавські мистецтва”

– Конкурс „Традиційні художні ремесла”

Фестиваль-конкурс відбудеться  дистанційно з залученням інтернет ресурсів Комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»: сайт, Fasebook, Telegram, Instagram, YouTube.

Ознайомитися з інформаційними матеріалами можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1knP4sHsRfv5o1vOUTQVMQmtaA82cUwdq/view?usp=share_link