Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради у круглому столі

18 квітня поточного року, з нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, у форматі онлайн було проведено круглий стіл «Нерухомі жертви урбіциду. Культурна спадщина. Втрати, відновлення, переосмислення», за участю заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Організаторами заходу виступили управління культури і туризму облдержадміністрації, КЗ «Донецький обласний краєзнавчий музей» та КЗ «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську».

Участь у круглому столі взяла головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Тетяна Стащенко.

Учасники заходу обговорили та напрацювали концепції щодо відновлення об’єктів культурної спадщини, методи переосмислення пам’яток, очищення публічного простору від об’єктів, що є відображенням імперських та комуністичних наративів, виявлення об’єктів культурної спадщини, що відображають українську ідентичність.