Про стан реєстрації випускників Криворізької ТГ для участі у національному мультипредметному тесті

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує, що 3 квітня розпочалась реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті, яка триватиме до 3 травня.

Станом на 17.04.2023 року 12 випускників Криворізької ТГ зареєструвалися для проходження НМТ-2023, з них: 8 учнів
ОЗО  «Добропільський ліцей» та 4 учня Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Варто зазначити, що 2 учнів закладів загальної середньої освіти громади отримали електронні запрошення за кордоном (1 – Німеччина, ОЗО «Добропільський ліцей», 1 –  Польща, Криворізька ЗОШ).

У поточному навчальному році кількість випускників становить 26 осіб. Бажаємо успіхів у проходженні національного мультипредметного тест та легкого вступу до омріяних вишів.