Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в онлайн-нараді

Нещодавно відбулась онлайн-нарада під головуванням Лілії Золкіної, начальника Управління сімї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання обласної державної адміністрації, з керівниками структурних підрозділів.

Участь у заході взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу – Тетяна Стащенко.

Учасники наради взяли активну участь в обговоренні концепції і формату заходу з національно-патріотичного виховання, який заплановано провести незабаром в очному форматі у місті Покровськ серед громадських організацій, волонтерів та активної молоді громади.Фото без опису