Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласному онлайн-семінарі

11 квітня поточного року у дистанційному форматі, на платформі «Zoom». відбувся семінар «Грантові можливості квітня».

Спікеркою заходу виступила Валентина Лимаренко, завідувачка відділу краєзнавства та туризму Донецького обласного навчально-методичного центру культури.

Онлайн-семінар було проведено за підтримки Департаменту культури
і туризму Харківської обласної військової адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Участь у заході взяли фахівці гуманітарного відділу
Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку культури
і туризму громади.

Учасники отримали інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку, а також мали змогу ознайомитися з новою добіркою грантових можливостей квітня.