Участь педагогів Криворізької громади в онлайн-конференції "Презентація освітньої платформи AR_Book"

31 березня 2023 року педагоги ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» та Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в онлайн-конференції, під час якої компанією Flex Reality було презентовано освітню платформу AR_Book, яка допоможе освітянам у проведенні дистанційних уроків, експериментів і лабораторних робіт, незважаючи на відключення світла та інтернету.
AR_Book – це система, що збільшує залученість дітей до навчання під час уроків. Система дає можливість збільшити зацікавленість до навчання та підвищити залученість учнів під час уроку завдяки технології доповненої реальності/3D та високого ступеня інтерактивності під час заняття.
AR_Teacher – це платформа для вчителів, де в одному місці зібрані конструктор, проведення та аналітика уроку.
Для вчителів та шкіл AR_Teacher представлений платформою з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом у вебверсії.
Платформа AR_Book вирішує такі проблеми:
1.  Учень отримує доступ до системи, у якій він може проводити 3D-експерименти, а також лабораторні роботи зі свого телефона (фізика,
хімія, біологія, астрономія, математика, географія). Кожен експеримент інтерактивний, що дозволяє збільшити зацікавленість учня у навчанні.
Проводити експеримент власноруч значно цікавіше, аніж дивитись, як хтось його проводить на відео.
2.  Можливість навчатись регулярно, не зважаючи на відключення світла чи інтернета. Коли вчитель створив урок і надав до нього доступ учням,
не важливо, чи зникне зв'язок під час уроку, доступ все одно буде зберігатись. Учень зможе пройти урок навіть без вчителя, отримуючи всю інформацію, яку для нього розмістив вчитель у цьому уроці, а також закріпити знання тестом. Це дозволяє вашим дітям своєчасно і якісно отримувати освіту в умовах сьогодення.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису